- Reklama -NikeNike

Uniqlo współpracuje z Marni, tworząc jedną z jej najlepszych dotychczasowych kolaboracji

UNIQLO nie tylko zapewnia jedne z najbardziej przystępnych cenowo podstaw do każdej szafy, ale dzięki nieustannym wysiłkom w zakresie kolaboracji z projektantami i artystami, takimi jak JW Anderson, Takashi Murakami i Jil Sander, udaje się im zachować świeżość i niepowtarzalność. Dziś mamy dla Was kolejne przedsięwzięcie. Poprzez poniższą galerię zdjęć przedstawiamy Wam świetną kolekcję z włoskim domem mody Marni.

Prezentowana poniżej kolekcja łączy wrażliwość Marni, którą symbolizują artystyczne kolory, kształty i nadruki, z funkcjonalnością i innowacyjnością tkanin japońskiej marki. Mamy tu styczność z nowatorską, ale zabawną kolekcją, którą każdy może cieszyć się każdego dnia.

„Od samego początku byłem bardzo podekscytowany tą współpracą” – mówi dyrektor kreatywny Marni, Francesco Risso.

„Podczas całego procesu zawsze broniliśmy etosu UNIQLO i uczciwości, które leżą u podstaw wizji marki, dając naszą interpretację LifeWear UNIQLO poprzez nieco nieszablonową propozycję, która łączy nienagannie wykonane ubrania z niecodziennym i ogarniającym życie duchem Marni”.

Opierając się na temacie „uniwersalności”, pierwsza współpraca duetu przedstawia wszechstronną ofertę dla mężczyzn i kobiet.

To co znajdzie się w kolekcji dla mężczyzn to między innymi odzież wierzchnia. Obejmuje lekką kurtkę z kapturem, kurtkę roboczą i utylitarną, a także marynarki. Tuż obok tego znajdziemy koszule, zarówno na krótki, jak i na długi rękaw, a także zestaw ciekawych spodni. Na ciepłe dni zaprojektowano koszulki i szorty. Dopełnieniem kolekcji będą skarpety.

Premiera kolaboracyjnej kolekcji UNIQLO x Marni zadebiutuje na ich stronie internetowej już 19 maja.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: