- Reklama -NikeNike

Universal Works odwiedza ponownie Hotel Deluxe

Jesień i zima to pora, w której Universal Works odwiedza ponownie Hotel Deluxe. Hotel, w którym nigdy nie miałeś okazji się zatrzymać.

Ich Hotel Deluxe znajduje się w miejscu zderzania się kultur; wysokie równiny i ośnieżone góry, świeże powietrze i zimne jeziora. Think Rye Whisky łączy się z ciepłym Saki, Santa Fe z Hokkaido, a Georgia O’Keefe z Davidem Bowie.

Kolekcja zawiera wszystkie przedmioty, których będziesz potrzebować w podróży. Nowe propozycje to parki i opalizujące kurtki, ciepłe płaszcze z polarową podszewką i pikowane peleryny. Do tego dochodzą popularne polarowych kardigany i kurtki, a także specjalne luksusowe japońskie tkaniny na specjalne wieczory imprezowe.

Zatem wejdź do środka, wszyscy są mile widziani. Nowości z kolekcji Universal Works „Hotel Deluxe” szukaj w ich sklepie online.

Lookbook Universal Works Hotel Deluxe Fall Winter 2022 1 Lookbook Universal Works Hotel Deluxe Fall Winter 2022 2 Lookbook Universal Works Hotel Deluxe Fall Winter 2022 3 Lookbook Universal Works Hotel Deluxe Fall Winter 2022 4 Lookbook Universal Works Hotel Deluxe Fall Winter 2022 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: