- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Oto wspólna kolekcja Universal Works x Tenue de Nimes

Universal Works ma przyjemność przedstawić efekty współpracy z jednym z najbardziej szanowanych sprzedawców dżinsów na świecie. Tenue de Nîmes, bo o tym mowa, jest mekką dla miłośników denimu, odkąd w 2008 r. założył ją Menno van Meurs, z siedzibą na Elandsgracht w dzielnicy Jordaan w Amsterdamie.

Ten ekscytujący nowy projekt obejmuje specjalną zestaw odzieży, która będzie pasować do jeansowych elementów codziennej garderoby. Owocem ich wielomiesięcznej współpracy jest 6 elementowa kolekcja, która wykorzystuje tweed z recyklingu i 400 gramowy twill.

„Tenue de Nîmes to sklep, który podziwiam od lat, więc chciałem zrobić coś naprawdę wyjątkowego – tylko dla nich. Rudy (menadżer sklepu) i ja rozmawialiśmy o naszych upodobaniach muzycznych i naszych ulubionych filmach i stąd wpadliśmy na pomysł stworzenia mini kolekcji opartej na połączeniu mody brytyjskiej i holenderskiej.

Chciałem osiągnąć coś, co dobrze pasowałoby do ich dobrze znanej miłości i doświadczenia w jeansach – ale tak naprawdę nie było jeansem. Decydując się na użycie brytyjskich tkanin, takich jak tweedy i ciężki twill bawełniany Lancashire, byliśmy w stanie utkać istotę naprawdę porządnych ubrań roboczych (takich jak jeans), ale sprawić, że poczujemy się nieco bardziej w klimacie UW.” – mówi założyciel marki David Keyte.

Kurtki Warmus i Kyoto zostały przeprojektowane przy wykorzystaniu Recycled Olive Tweed. Parka CW jest wykonana z bogatej, woskowanej bawełny Aero ze Szkocji i doskonale łączy się z kurtką Warmus, spodniami Fatigue i plisowanymi spodniami dresowymi, które zostały wyprodukowane z bardzo wygodnego, ale wytrzymałego materiału Heavy Cotton Twill.

Nowości ze wspólnej kolekcji Universal Works x Tenue de Nîmes kupicie na stronie internetowej brytyjskiej marki lub w sklepie online niderlandzkiej ekipy.

lookbook universal works x tenue de nimes fw21 1 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 2 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 3 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 4 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 5 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 6 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 7 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 8 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 9 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 10 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 11 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 12 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 13 lookbook universal works x tenue de nimes fw21 14

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: