- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook UF x DNYGW (Wiosna / Lato 2016)

Lookbook UF x DNYGW (Wiosna / Lato 2016)

Polska firma Urban Flavours połączyła siły z DNYGW a efektem tej kolaboracji jest świeża kolekcja odzieżowa, przeznaczona na wiosnę i lato tego roku. Jak możecie się spodziewać, ciuchy utrzymane są w dość charakterystycznym i nietuzinkowym stylu oraz w klimacie który od kilku dobrych sezonów prezentuje ekipa UF, DNYGW czy Admirable.

Mamy zatem do czynienia z beżowym hoodie, wyposażonym w zamek, dwie duże kieszenie z przodu i jedną z tyłu. Do tego dochodzą jeszcze postrzępione elementy. Kolejnym produktem jest oversized crewneck oraz koszulki, które także są przedłużane. Na tym nie koniec zabawy. Do całości dochodzą jeszcze longsleeve’y i dresowe spodnie. Warto również dodać, że wszystkie produkty wyposażone w wysokiej jakości materiały.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to już niebawem cały zestaw będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej Urban Flavours.

lookbook02 lookbook03 lookbook04 lookbook05 lookbook06 lookbook07 lookbook08 lookbook09 lookbook10 lookbook11 lookbook12 lookbook13 lookbook14 lookbook15 lookbook16 lookbook17 lookbook18 lookbook19 lookbook20 lookbook21 lookbook22 lookbook23

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: