- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Us Versus Them (Wiosna 2013)

Lookbook Us Versus Them (Wiosna 2013)

Miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi zimy, bowiem za oknem jest coraz więcej promieni słonecznych, a dobrze nam znana marka Us Versus Them wypuściła właśnie do sieci lookbook w postaci zdjęć, który swoim klimatem sprawia, że od razu jest nam cieplej.

Warto dodać, że zwiastuje on najnowszą, wiosenną kolekcję tego brandu i jak zwykle znajdziemy tutaj sporo ciekawych elementów garderoby – m.in. koszule zarówno z długim, jak i krótkim rękawem. Do tego dochodzą klasyczne czapki typu 5-panel oraz snapbacki, do których dobrano naprawdę dobre kolory. Oprócz tego, nie zabraknie również koszulek – zwykłe t-shirty, tank topy i „pocket tee”. Uzupełnieniem tego zestawu są szorty, swetry i krótkie spodenki.

Natomiast co do wzorów, które pojawiają się na fotografiach, to w tym przypadku postawiono na kreski, kratę, paski czy grafikę nawiązującą do szabli i palemki. Jak widać chyba każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – upatrzyliście już coś szczególnego?

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Us Versus Them.

Bez_tytułu_1 Bez_tytułu_2 Bez_tytułu_3 Bez_tytułu_4Bez_tytułu_5 Bez_tytułu_6 Bez_tytułu_7 Bez_tytułu_8Bez_tytułu_9 Bez_tytułu_10 Bez_tytułu_11 Bez_tytułu_12Bez_tytułu_13 Bez_tytułu_14 Bez_tytułu_15 Bez_tytułu_16Bez_tytułu_17 Bez_tytułu_18 Bez_tytułu_19 Bez_tytułu_20Bez_tytułu_21 Bez_tytułu_22 Bez_tytułu_23

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: