- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearLookbook Us Versus Them (Wiosna 2013)

Lookbook Us Versus Them (Wiosna 2013)

Miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi zimy, bowiem za oknem jest coraz więcej promieni słonecznych, a dobrze nam znana marka Us Versus Them wypuściła właśnie do sieci lookbook w postaci zdjęć, który swoim klimatem sprawia, że od razu jest nam cieplej.

Warto dodać, że zwiastuje on najnowszą, wiosenną kolekcję tego brandu i jak zwykle znajdziemy tutaj sporo ciekawych elementów garderoby – m.in. koszule zarówno z długim, jak i krótkim rękawem. Do tego dochodzą klasyczne czapki typu 5-panel oraz snapbacki, do których dobrano naprawdę dobre kolory. Oprócz tego, nie zabraknie również koszulek – zwykłe t-shirty, tank topy i „pocket tee”. Uzupełnieniem tego zestawu są szorty, swetry i krótkie spodenki.

Natomiast co do wzorów, które pojawiają się na fotografiach, to w tym przypadku postawiono na kreski, kratę, paski czy grafikę nawiązującą do szabli i palemki. Jak widać chyba każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie – upatrzyliście już coś szczególnego?

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Us Versus Them.

Bez_tytułu_1 Bez_tytułu_2 Bez_tytułu_3 Bez_tytułu_4Bez_tytułu_5 Bez_tytułu_6 Bez_tytułu_7 Bez_tytułu_8Bez_tytułu_9 Bez_tytułu_10 Bez_tytułu_11 Bez_tytułu_12Bez_tytułu_13 Bez_tytułu_14 Bez_tytułu_15 Bez_tytułu_16Bez_tytułu_17 Bez_tytułu_18 Bez_tytułu_19 Bez_tytułu_20Bez_tytułu_21 Bez_tytułu_22 Bez_tytułu_23

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: