Amerykański brand Vans może zaliczyć na swoim koncie bardzo dobry projekt, który określono mianem Mountain Edition. Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne elementy garderoby oraz buty, do całości dorzucono typowo miejski lookbook w postaci zdjęć.

Warto dodać, że poniższa kolekcja została wyposażona w najwyżej jakości materiały, które przede wszystkim zapewniają ciepło i chronią przed przemoknięciem – jakby nie było są to dwa najważniejsze aspekty, pojawiające się w jesiennym sezonie.

Natomiast co tutaj znajdziemy? Już spieszymy z wyjaśnieniem. W oczy rzucają się trzy solidne kurtki: Jonesport Mountain Edition Jacket, Tanka II Jacket i Winnipeg Mountain Edition Jacket – są one utrzymane w takich barwach jak czerń, granat czy odcień brązu. Oczywiście do tego dochodzą buty: Sk8-Hi MTE oraz Old Skool MTE, dostępna w dwóch wariantach. Każda para utrzymana jest na wysokim poziomie, dlatego raczej nikt nie powinien narzekać na słaby wybór.

Dlatego, jeśli coś wpadło Wam w oko to już teraz sprawdzajcie oficjalną stronę internetową Vans oraz dobre stacjonarne sklepy tej marki.

Vans_F15_MTE_MENS_1 Vans_F15_MTE_MENS_3 Vans_F15_MTE_MENS_4 Vans_F15_MTE_MENS_5 Vans_F15_MTE_MENS_Group Vans_F15_MTE_MENS_Old_Skool_BlackLeather_Env Vans_F15_MTE_Simich_Detail Vans_F15_MTE_Simich_Detail_2 Vans_F15_MTE_UNISEX_Group Vans_F15_MTE_Winnipeg_Detail Vans_F15_MTE_WMNS_1 Vans_F15_MTE_WMNS_2 Vans_F15_MTE_WMNS_3 Vans_F15_MTE_WMNS_Sk8Hi_KhakiWovenChevron

Reklama
air jordan