- Reklama -NikeNike

IRENEISGOOD tworzy szaloną i kolorową kolekcję z marką Vans

Vans z dumą zapowiada nową kolekcję powstałą we współpracy z marką IRENEISGOOD. Współpraca, która opiera się na pozytywnym nastawieniu, tworzeniu więzi oraz motywacji, stawiająca na odważne kolory i zabawne grafiki.

Irene Kim stworzyła markę IRENEISGOOD w 2018 roku, a jej celem było „wnieść do świata więcej przejawów miłości i otuchy”. W ramach tej misji IRENEISGOOD zachęca ludzi do pozostawania wiernym sobie i akceptowania swojej indywidualności oraz do wypełniania swej codzienności kolorem i radością.

Przechodząc do tematu wpisu – przedstawiana kolekcja obejmuje dwa kultowe modele obuwia oraz całą gamę odzieży, w której wyraziste wzory, niebanalne fasony i ogólna aura fantazji i uroku oddają sposób myślenia IRENEISGOOD.

Model Vans Authentic w nowym wydaniu na otrzymał miękką, aksamitną cholewkę i nastrojowy nadruk tie-dye. Z kolei model Sk8-HI łączy w sobie tekstylną cholewkę z czesanego zamszu i odpinany łańcuszek przy kostce z kolekcją charmsów inspirowanych wspomnianą marką.

Oprócz obuwia w kolekcji znajdziemy również: sweter – puszysty kardigan, gruby t-shirt, a także kurtkę z kożuszkiem. Wśród odzieży nie zabrakło też braletki i legginsów

Kolekcja Vans x IRENEISGOOD pojawiła się na całym świecie w wybranych sklepach Vans oraz na ich stronie internetowej 15 listopada 2022 r.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: