- Reklama -NikeNike

JJJJound wydaje ultraczystą kolekcję butów Vault by Vans

Kanadyjskie studio JJJJound, pod kierownictwem Justina Saundersa, ponownie zostało zaproszone do współpracy przez ekipę Vault by Vans. Efektem wymiany pomysłów jest nowa kolekcja butów amerykańskiej marki, charakteryzująca się ultraczystym i minimalistycznym stylem.

Całe przedsięwzięcie inspirowane jest francuskim obuwiem, a rezultatem wytężonej pracy jest kolekcja, która doskonale komponuje się z bardziej subtelnych stylizacjami.

Obie marki postanowiły skupić się na pracownikach sektora usługowego i w tym celu zorganizowały prezentację, aby uhonorować niezwykłe i stylowe osoby, które z oddaniem pracują w renomowanych restauracjach w tętniącym życiem Montrealu.

Poprzez tę inicjatywę JJJJound stara się podkreślić wyjątkowość tych osób i ma nadzieję, że przyczyni się do większego uznania roli czynnika ludzkiego w branży usługowej i gastronomicznej. Ponadto, chce promować kulturę szacunku i wdzięczności wobec wszystkich zaangażowanych w te dziedziny.

Kolekcja składa się z trzech kultowych modeli butów amerykańskiej marki: Authentic, Slip-On oraz the Sk8-Mid.

Buty te zostały wykonane z płótna z organicznej bawełny i zamszu, które zostały zabarwione na kolor biały. Podszewka butów oraz sznurówki również utrzymane są w tym samym kolorze. Podeszwy butów zostały wykonane z wulkanizowanej gumy, która również ma stonowany odcień bieli.

Minimalistyczne logo składające się z charakterystycznej tkanej, beżowej etykiety JJJJound znajduje się na boku każdego z butów.

Premiera kolekcji butów Vault by Vans x JJJJound odbędzie się online 20 lipca. Globalna premiera w sklepach z kontem Vans Vault zaplanowana jest na 28 lipca 2023 roku.

JJJJound Vault by Vans Authentic VLT LX 1 JJJJound Vault by Vans Authentic VLT LX 2 JJJJound Vault by Vans Authentic VLT LX 3 JJJJound Vault by Vans Authentic VLT LX 4 JJJJound Vault by Vans Classic Slip-On VLT LX 1 JJJJound Vault by Vans Classic Slip-On VLT LX 2 JJJJound Vault by Vans Classic Slip-On VLT LX 3 JJJJound Vault by Vans Classic Slip-On VLT LX 4 JJJJound Vault By Vans Sk8-Mid VLT LX 1 JJJJound Vault By Vans Sk8-Mid VLT LX 2 JJJJound Vault By Vans Sk8-Mid VLT LX 3 JJJJound Vault By Vans Sk8-Mid VLT LX 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: