- Reklama -NikeNike

Julian Klincewicz ponownie wchodzi w kolaborację z ekipą Vault by Vans

Julian Klincewicz oraz ekipa Vault by Vans ponownie spotkali się w studio projektowym, co zaowocowało specjalną sesją zdjęciową i oczywiście kolekcją butów.

Kolekcja czerpie inspiracje z jego letnich wakacji spędzonych w dzieciństwie w Union Pier w stanie Michigan, wśród rodziny i przyjaciół.

Ta kolekcja jest dla mnie naprawdę inspirowana światem, którego doświadczyłem w Michigan. Jest inspirowana uczuciami, wspomnieniami i duchem, który reprezentuje” – powiedział Julian.

„Starałem się podejść do każdej pary butów i odzieży z pewną pokorą i praktycznością, a także z ideą czasu. Co chciałbym tam wtedy ubrać? Jak to się zmieni? W jaki sposób coś takiego jak but zyskuje na wartości, gdy się psuje? Poprzez wspomnienia, które tworzysz podczas ich noszenia.”

Oferta butów Vault by Vans obejmuje model Vans Style 31 LX w trzech wersjach kolorystycznych, mianowicie: turkusowej, fioletowej, brązowej. Każda z nich jest dopełniona czarnymi kontrastującymi szwami, sznurowadłami i całkowicie czarną podeszwą zewnętrzną. Napis „PURE IMAGINATION” jest nadrukowany złotą folią wzdłuż pięty.

W kolekcji znajdują się również dwie wersje butów Vans Authentic SP LX.  W tym przypadku postawiono na ciemny odcień czerwieni oraz kolor ciemnożółty. Na bokach umieszczono złoty nadruk „PALE FIRE SKY”. Co ciekawe, metka na tyle została odświeżona i zawiera tęczową warstwę ścieralną. Po znoszeniu, z biegiem czasu ujawnia ona nowy, inny kolor.

Kolekcja Vault by Vans x Julian Klincewcwiz „Pale Fire Sky” jest dostępna od 6 maja w wybranych salonach Vault by Vans.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: