- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook WeSC by Ricky Powell (Wiosna 2013)

Lookbook WeSC by Ricky Powell (Wiosna 2013)

Szwedzki brand WeAretheSuperlativeConspiracy, czyli po prostu WeSC powoli rusza ze swoją najnowszą, wiosenną kolekcją. Ponadto, by lepiej wypromować poszczególne ciuchy, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć, za które odpowiada fotograf Ricky Powell. Ale na tym nie kończy się cała zabawa, bowiem do współpracy zaproszono jeszcze modelkę Kim Matulova – warto dodać, że pojawia się ona bardzo często w projektach tej marki.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj przede wszystkim różnego rodzaju spodnie, gdyż właśnie wokół tego elementu garderoby obraca się ten zestaw odzieżowy. Do tego dochodzą jeszcze bluzy, koszulki oraz czapki.

Obecnie wszystkie produkty są już dostępne w wybranych sklepach WeSC na całym świecie. Sprawdźcie również oficjalną stronę internetową tej marki – kliknij tutaj.

Bez_tytułu_1 Bez_tytułu_2 Bez_tytułu_3 Bez_tytułu_4Bez_tytułu_5 wesc-spring-2013-denim-collection-lookbook-by-ricky-powell-kim-matulova-02-570x379 wesc-spring-2013-denim-collection-lookbook-by-ricky-powell-kim-matulova-08-570x379

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: