- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook William Wall x Vans (Wiosna / Lato 2014)

Lookbook William Wall x Vans (Wiosna / Lato 2014)

Przeważnie, gdy piszemy o marce Vans to całość dotyczy różnego rodzaju butów. Natomiast, dzisiaj skupimy się na zestawie odzieżowym, który przeznaczony jest na wiosnę i lato tego roku. Ponadto, w tym przypadku całość sygnowana jest nazwiskiem Williama Walla.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to trzeba przyznać, że naszą pierwszą myślą był japoński brand A Bathing Aape, bowiem ubrania te zdecydowanie nawiązują do takiego klimatu. Jeszcze na samym początku warto dodać, że znajdziemy tutaj motywy graficzne wykonane głównie metodą tie-dye a co do ciuchów to w akcji zobaczymy coś na zasadzie kurtek oraz krótkich spodenek. Każdy element garderoby, dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej japońskiej stronie internetowej Vans.

william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-2 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-3 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-4 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-5 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-6 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-7 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-8 william-wall-x-vans-2014-springsummer-lookbook-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: