Ekipa z wings + horns ponownie nawiązuje współpracę z marką New Balance, co przełożyło się na dwie świeże kolorystyki modelu 580 w wydaniu Deconstructed. Warto również dodać, że sam but doczekał się już 20-tych urodzin na rynku, także obie instytucje zadbały o najwyższej jakości materiały, podczas produkcji poniższych par.

Natomiast, jeśli chodzi o same zestawienia barw to do czynienia mamy ze sporą oszczędnością. Pierwsza parka to po prostu beż. Barwa ta pokrywa w zasadzie całą cholewkę, stworzoną z nubuku. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa. Drugi wariant to czerń i elementy skóry oraz także biała podeszwa.

Obie wersje robią świetną robotę, także ciężko zdecydować się tylko na jedną… Całość będzie dostępna już 28 maja. W tym czasie sprawdzajcie oficjalną stronę internetową wings + horns.

wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-2 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-3 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-4 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-5 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-6 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-7 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-8 wings-horns-x-new-balance-mt580-deconstructed-lookbook-9

Reklama
air jordan