- Reklama -NIkeNIke

WISDOM prezentuje swoją kolekcję na jesień i zimę 2019

WISDOM obchodzący w tym roku swoje 10 lecie powstania serwuje właśnie jesienno zimową kolekcję na 2019 rok. Poniżej zapoznacie się z galerią zdjęć z ich studyjnego lookbooku.

Brand powstał w 2009 roku i z czasem stał się marką projektującą funkcjonalną gamę ubrań dla nowoczesnego mieszkańca wielkiego miasta, który codziennie „podróżuje” do swojej pracy i szkoły. Ich projekty obejmują lekkie i wygodne tkaniny, funkcjonalne i wygodne kroje, a także odpowiednia ilość kieszeń do przechowywania akcesoriów i elektroniki. Ich wytężona praca sprawiła, że brand szybko stał się jedną z wiodących marek na tajwańskiej streetwearowej scenie.

Nadchodząca kolekcja na drugą połowę bieżącego roku ma na celu zaspokajanie różnych potrzeb i celów dzięki swoim projektom, w których udało się uaktualnić poprzednie klasyczne pozycje za pomocą nowych technicznych materiałów i ulepszeń. W nowej gamie na jesień i zimę znajdziemy kamizelki, spodnie oraz różnego kroju kurtki, których cechą wspólna jest niesamowita ilość kieszeni. Wykonano je z oddychających, ciepłych, wiatroodpornych i wodoodpornych materiałów, które z pewnością pomogą ci pokonać trudną zimową pogodę. Kolekcja porusza sie po gamie kolorystycznej obejmującej w głównej mierze granaty, czernie, a także zgniłą zieleń i beże.

Zatem obadaj poniższą galerię i jeśli coś Wpadnie w oko to szukaj tego w internetowym sklepie WISDOM.

19AW IMAGE 19AW IMAGE 19AW IMAGE 19AW IMAGE 19AW IMAGE 19AW IMAGE

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: