- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Poznaj bliżej przedwiosenną kolekcję Wood Wood

Ten wpis pozwoli Ci się zapoznać z propozycjami duńskiej marki Wood Wood, które otwierają sezon wiosenny bieżącego roku.

Kolekcja ma na celu rozbroić wszelkie uprzedzenia wobec tego, co skądinąd uważane jest za obce, ponieważ stara się zgłębić język i ekspresję filmową typową dla filmów science fiction z lat 60-tych i 70-tych XX wieku. Eksploracja kosmosu i podróże w czasie posłużyły jako wskazówki przy projektowaniu kolekcji.

Aby jeszcze bardziej podkreślić koncepcję ciekawości i nieświadomości, duński brand zaprosił brytyjskiego artystę Jacka Marshalla, aby rzucił dziwne i pokręcone postacie na bawełniane koszulki, koszule z nadrukiem na całej powierzchni i sweter. Dzieła sztuki zostały specjalnie stworzone dla tej kolekcji i mają na celu połączenie jasnych oraz zacienionych stron wszechświata ze współczesnym podejściem do mody.

Zanim udasz się do internetowego sklepu Wood Wood to zapoznaj się z dołączoną galerią fotografii. Zobaczysz tu nowe płaszcze i lekkie kurtki, zestaw bluz, t-shirtów oraz koszule.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: