Strona główna Styl Menswear Wood Wood przy najnowszej kolekcji sięga po inspiracje do lat '60 oraz...

Wood Wood przy najnowszej kolekcji sięga po inspiracje do lat ’60 oraz ’70

Tym razem wybieramy się w dość krótką podróż, bo do duńskiej Kopenhagi, gdzie tamtejszy Wood Wood zapoznaje nas ze swoimi propozycjami na nadchodzące ciepłe miesiące.

W dalszej części wpisu znajdziecie zaledwie ciut ponad 10 fotografii, ale zapewniamy, że duńska marka zaoferuje zdecydowanie więcej niż to co widać na zdjęciach. Na nachodzącą kolekcję duży wpływ wywarła siedziba wytwórni Nørrebro, a projektanci skupili się na odkrywaniu na nowo stylistyki noszonej w tym regionie w latach ’60 i ’70 ubiegłego wieku. 

W męskiej kolekcji pojawiają się chociażby woskowane kurtki, polówki z długim rękawem oraz dziergane kardigany. Wszystko rzecz jasna wykonane z wysokiej klasy materiałów, między innymi te pochodzące od włoskich producentów. Ten sam nacisk na materiały i wpływy widać w elementach odzieży damskiej. Mamy na myśli lniane garsonki, sukienki w prążki i innych ręcznie dziergane propozycje. Co ciekawe w kolekcji znalazły się pozycje z całkiem nowymi grafikami.

Jeśli chodzi o dostępność produktów Wood Wood z ich wiosenno letniej kolekcji to zgarniecie je poprzez ich sklep online. Świeża partia nowości będzie dostępna już od 20 stycznia.

lookbook wood wood ss21 1 lookbook wood wood ss21 2 lookbook wood wood ss21 3 lookbook wood wood ss21 4 lookbook wood wood ss21 5 lookbook wood wood ss21 6 lookbook wood wood ss21 7 lookbook wood wood ss21 8 lookbook wood wood ss21 9 lookbook wood wood ss21 10 lookbook wood wood ss21 11

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: