- Reklama -NikeNike

Woolrich Outdoor Label zapoznaje nas z propozycjami na wiosnę i lato

Nie tak dawno marka Woolrich w lookbooku zatytułowanym „Weekend Diary” prezentowała swoje standardowe propozycje na sezon wiosenno letni. Dziś do niej powracamy, ponieważ mamy dla Was nie tylko zestaw fotografii, ale również krótkie video, prezentujące nowości z linii Outdoor Label. Za całość odpowiadali projektanci z Japonii.

Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć w domu, czy jeździć na rowerze na łonie natury, ta kolekcja ma wszystko, czego potrzeba. Codzienna odzież wykonana jest z wysokiej jakości tekstyliów. Chodzi o lekkie i innowacyjne materiały, takie jak Pertex, ale także o miękkie i ciepłe tkanin, takie jak wełna.

„Odkrywamy pragnienie komfortu w otaczających nas rzeczach. W projektach wykorzystano miękkie, wygodne materiały, które są chłodne w dotyku i zapewniają naturalne funkcje wełny i lnu.”

Nowa kolekcja zawiera wielofunkcyjną odzież, zarówno do aktywności w domu, jak i na świeżym powietrzu. Stworzono ją z myślą o nowym hybrydowym stylu życia.

Jednym z wyróżniających się elementów z nowej kolekcji jest kurtka Fisherman Anorak oparta na ich archiwalnym modelu. Tuż obok tego uwagę przykuwają dwa zestawy. Pierwszy składa się z szortów i bluzy z kapturem, które zabarwiono w technice tie-dye. Natomiast drugi z szortów i kurtki pokrytych specyficznym wzorem kamuflażu. Do tego dochodzą t-shirty z grafikami, szorty, a także lekka kurtka i długie spodnie. Dopełnieniem wydają się być plecaki i czapki z daszkiem.

Kolekcja Woolrich Outdoor Label zaprojektowana w Japonii jest już dostępna w ich sklepie internetowym. Zanim się tam udacie to sprawdźcie dołączone materiały wizualne.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: