- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersLookbook Woolrich x Danner (Jesień 2013)

Lookbook Woolrich x Danner (Jesień 2013)

Marka Woolrich oraz Danner nie zwalniają tempa. Ostatnio mogliśmy zobaczyć współpracę tej pierwszej z TOPO Designs: Akcesoria Woolrich x TOPO Designs “Made In USA”, a ekipa z Danner promowała model Mountain Light McKenzie, w kolorystyce Rich Moc.

Oba brandy połączyły swoje siły, by wypuścić mini-kolekcję, przeznaczoną na jesień tego roku. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Zresztą sam zestaw odzieżowy jest dość różnorodny. Znajdziemy tutaj solidne kurtki, koszulki a nawet koce. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć ciekawych i wytrzymałych butów.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność poniższych produktów, to powinny one pojawić się na oficjalnej stronie internetowej Danner, już w przyszłym miesiącu.

woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-1 woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-2 woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-3 woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-5 woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-6 woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-7 woolrich-x-danner-2013-capsule-collection-lookbook-8

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: