- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

WTAPS przedstawia pierwszą partię jesienno zimowych nowości

Na ekranach Waszych urządzeń pojawia się sporych rozmiarów zestaw fotografii, za które odpowiadali Akio Hasegawa oraz Seishi Shirakawa. Są to aż cztery różne lookbooki (Visual 01-04), które zapoznają nas z pierwszą partią jesienno zimowych nowości kultowej japońskiej marki WTAPS.

Tetsu Nishiyama i jego Double Taps w dalszym stopniu jest mocno zakorzenione w militarnej stylistyce, a prezentowana kolekcja tylko cementuje ten aspekt.

Kolekcję można podzielić na dwie części. Pierwsza to oczywiście wojskowe elementy jak koszule, lekkie kurtki z funkcjonalnymi kieszeniami, kamizelki oraz spodnie bojówki. Dominuje tu czerń oraz militarna zgniła zieleń.

Druga cześć to rzeczy na co dzień, jak chociażby białe koszule, t-shirty i longsleeve’y, którym towarzyszą bluzy, a nawet jeansowe spodnie i flanelowe koszule. Warto tu jeszcze wspomnieć o baseballowych i hokejowych koszulkach. Kropką nad i jest pokaźny zestaw czapek.

Z racji tego, ze jest to kolekcja na sezon jesienno zimowy, to ofercie pojawia się wiele cieplejszych i grubszych kurtek z puchem, a także tych wykonanych z polaru lub ze skóry.

Świeża kolekcja WTAPS jest do kupienia w ich sklepie online. Oczywiście kolejne dropy będą pojawiać się stopniowo. W Europie największy wybór kolekcji znajdziecie z czasem w sklepie END Clothing.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: