- Reklama -NikeNike

Tak prezentuje się lookbook z kolekcją YEEZY Gap „Engineered by Balenciaga”

Ledwo co Wam prezentowaliśmy pierwszy drop kolekcji YEEZY Gap „Engineered by Balenciaga”, a już musimy odpalić kolejny wpis by przedstawić cały lookbook z nadchodzącymi nowościami.

Pomimo tego, że prezentowana wcześniej mini kolekcja była w miarę kolorowa i jasna, to przyszłość będzie zdecydowanie bardziej mroczna i ciemna.

Workowe kombinezony, kurtki i poncza zostały zdominowane przez odcienie koloru czarnego. Puchowe kurtki, bluzy z kapturem czy nawet t-shirty są w krojach zbliżonych do tego co widywaliśmy do tej pory w projektach Demny. Szerokie, wielkie ramiona oraz rękawy zostały doszyte do krótkich topów. W niedalekiej przyszłości otrzymamy coś unikatowego i przełomowego. Zresztą sami zerknijcie na dołączoną poniżej galerię zdjęć.

Współpraca z Gap i Demną, dyrektorem kreatywnym firmy Balenciaga, to wizja, która się urzeczywistnia, aby niesamowity produkt był dostępny dla wszystkich przez cały czas” – powiedział Ye w zeszłym miesiącu dla Vogue.

Propozycje zaprojektowane przez Gvasalię, których ceny są zbliżone do cen na poziomie Gap, są prawdopodobnie najbardziej ekscytującym aspektem tej współpracy. Projektant Balenciaga wymienił to jako najbardziej ekscytujący element tego partnerstwa.

To zupełnie inne wyzwanie. Zawsze doceniałem utylitaryzm i dostępność Gap” – powiedział Vogue. „Ten projekt pozwolił mi połączyć siły [z Ye], aby stworzyć utylitarną modę dla wszystkich”.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: