Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon, dlatego znany na całym świecie raper Kanye West postanowił nieźle namieszać na odzieżowym rynku, wypuszczając drugą odsłonę projektu/ciuchów Yeezy Season – w tym przypadku 02. Jednak nic bardziej mylnego, prezentowane poniżej elementy garderoby, przeznaczone są na wiosnę przyszłego roku.

Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że pierwszy pokaz Yeezy Season 02 odbył się na Manhattanie, podczas wydarzenia Skylight Modern. Chyba nie trzeba dorzucać do tego informacji, że na widowni zasiadła sama modowa śmietanka z Kim na czele.

Natomiast, jeśli chodzi o sam pokaz to oczywiście było to wielkie wydarzenie, ale wracając już do najważniejszego wątku, same ciuchy są utrzymane w bardzo podobnym klimacie co Season 01. Ponownie w akcji zobaczymy modeli, stojących na baczność jak wojsku. Nie zabraknie przeróżnych elementów garderoby, które na pierwszy rzut oka wyglądają co najmniej dziwnie (chyba jeszcze nie dorośliśmy do tego!!!).

Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie: koszulki, bluzy, swetry, spodenki czy płaszcze a na tym nie koniec. Uzupełnieniem stawki są koszule i spodenki oraz obuwie Yeezy Boost 750 i trzy wersje Yeezy Boost 950.

Dodatkowo na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem zapewne w sieci pojawi się sporo informacji na temat tej kolekcji a wtedy na pewno będziemy reagować w postaci newsów!

yeezy-season-2-official-photos yeezy-season-2-official-photos-1 yeezy-season-2-official-photos-2 yeezy-season-2-official-photos-3 yeezy-season-2-official-photos-4 yeezy-season-2-official-photos-5 yeezy-season-2-official-photos-6 yeezy-season-2-official-photos-7 yeezy-season-2-official-photos-9 yeezy-season-2-official-photos-10

Reklama
air jordan