Amerykański brand Diamond Supply Co. wszedł właśnie w kolaborację z młodym raperem Travisem Scottem i inspirując się jego ostatnim albumem pt. Rodeo, wypuścił najnowszą kolekcję odzieżową. Dlatego też, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne ciuchy, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast sam asortyment składa się z następujących ciuchów: czarnej bluzy typu hoodie, wyposażonej w sporą grafikę, umieszczoną na plecach. Do tego dochodzi longsleeve z białym napisem Travis Scott, zestaw koszulek nawiązujących do okładki płyty a uzupełnieniem stawki jest czapka z daszkiem i kurtka.

Ponadto, jeśli chcecie być w posiadaniu tych ubrań to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Diamond Supply Co. 

travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-1 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-2 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-3 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-4 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-5 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-6 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-7 travis-scott-diamond-supply-co-capsule-collection-8

Reklama
air jordan