- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook z kolekcją KITH x MONCLER

Lookbook z kolekcją KITH x MONCLER

Ekskluzywna marka MONCLER, zajmująca się na co dzień produkcją wysokiej jakości nakryć wierzchnich, obuwia i akcesoriów, została kolejnym partnerem nowojorskiego butiku KITH a co za tym idzie, dzisiaj mamy okazję zaprezentować Wam lookbook w postaci zdjęć z najnowszą kolekcją obu brandów.

Co do samego zestawu odzieżowego to wybór jest naprawdę spory. Przede wszystkim duży nacisk postawiono na wspomniane na samym początku nakrycia wierzchnie. Mowa o kurtkach i bezrękawnikach, wyposażonych w połyskujący motyw. Do tego dochodzą dresowe sety, składające się z bluz oraz spodni. Nie zabraknie porządnych plecaków oraz zestawów butów a w tym aż trzech kozackich wariantów kolorystycznych, ulubionego modelu Fiega, czyli ASICS Gel Lyte III.

Po więcej odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową KITH, bowiem to już dzisiaj wypada premiera tego packu.

Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER3 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER4 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER5 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER6 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER7 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER8 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER9 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER10 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER1 Lookbook z kolekcja KITH x MONCLER2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: