- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook z kolekcją Muttonhead (Jesień / Zima 2013)

Lookbook z kolekcją Muttonhead (Jesień / Zima 2013)

Wprawdzie pisaliśmy już o jesienno-zimowej kolekcji Muttonhead, ale wówczas mieliśmy do czynienia z klasycznymi zdjęciami, wykonanymi w studiu. Natomiast dzisiaj przyszła kolej na lookbook w plenerze. Warto dodać, że powstał on dzięki współpracy z ekipą Street Neat.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to nic nie uległo zmianie. Przede wszystkim stworzono tutaj zestaw odzieżowy bazujący na warstwach. Główna składa się z oddychających materiałów, mających odprowadzić wilgoć na zewnątrz. Następna warstwa może być grubsza i cieńsza, w zależności od naszej aktywności. Na koniec materiały zapewniające zabezpieczenie przed jesienną aurą. Co do wzorów, to chłopaki przy projektowaniu sięgali do kanadyjskich i szkockich korzeni.

Jeśli wpadło Wam coś w oko to wpadajcie do internetowego sklepu Muttonhead.

blogshow-resample blogshow-resample (1) blogshow-resample (2) blogshow-resample (3) blogshow-resample (4) blogshow-resample (5) blogshow-resample (6) blogshow-resample (7) blogshow-resample (8) blogshow-resample (9) blogshow-resample (10) blogshow-resample (11) blogshow-resample (12) blogshow-resample (13) blogshow-resample (15) blogshow-resample (16) blogshow-resample (17) blogshow-resample (18) blogshow-resample (19) blogshow-resample (20) blogshow-resample (21) blogshow-resample (22) blogshow-resample (23) blogshow-resample (24) blogshow-resample (25)

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: