- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaLookbook Stance (Wiosna 2015)

Lookbook Stance (Wiosna 2015)

Marka Stance nie zapomina o wiosennym sezonie, bowiem w sieci jest właśnie do sprawdzenia świeży lookbook w postaci zdjęć, zwiastujący najnowszą kolekcję tej firmy. Warto również dodać, że na początku stycznia wspominaliśmy już o tym zestawie, ale wówczas dysponowaliśmy tylko video-zajawką.

Oczywiście jak już zapewne wiecie, w akcji zobaczymy jeden element garderoby. W zasadzie możemy wrzucić go do kategorii „akcesoria”, bowiem mowa o charakterystycznych skarpetkach, które zyskują coraz to większą popularność (koniecznie sprawdźcie artykuł na ten temat autorstwa Zulu Kuki).

Natomiast wracając już do samego newsa to wybór jest dość spory, dlatego jeśli coś wpadło Wam w oko to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Stance.

stance-summer-2015-collection-lookbook-3-compressorstance-summer-2015-collection-lookbook-6-compressor stance-summer-2015-collection-lookbook-7-compressor stance-summer-2015-collection-lookbook-4-compressor stance-summer-2015-collection-lookbook-5-compressor stance-summer-2015-collection-lookbook-8-compressor

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: