- Reklama -NIkeNIke

Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape

Tym razem japoński brand A BATHING APE postanowił nawiązać współpracę z butikiem Trophy Room, który osadzony jest w Disney Springs (Orlando, Floryda) a jego właścicielem jest Marcus Jordan, syn legendy NBA Michaela Jordana.

Dzięki tej współpracy dzisiaj możemy sprawdzić najnowszą odzież, sygnowaną przez logiem obu ekip. Znajdziemy tutaj takie elementy garderoby jak różnego rodzaju koszulki, aczkolwiek mają one jeden wspólny motyw – złote akcenty. Oprócz tego nie moglibyśmy pominąć motywu kamuflażu a jeśli chodzi o inne ubrania to w akcji zobaczymy jeszcze krótkie spodenki i czapki z daszkiem.

Co do samej daty premiery poniższego zestawu odzieżowego to możecie go pobrać już dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej A BATHING APE.

Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape1 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape2 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape3 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape4 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape5 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape6 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape7 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape8 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape9 Lookbook z kolekcją Trophy Room x Bape10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: