W dzisiejszym cyklu Lubię Film, także mamy dla Was jedną propozycję filmową, ale żeby Wam to wynagrodzić, przyszykowaliśmy też zbiór kilku nowych zwiastunów filmów, na które czekamy z niecierpliwością.

Zaczynając jednak od początku. W przyszły piątek swoją premierę będzie miał obraz Chronic (Opiekun). Co do opisu filmu to jest on bardzo prosty. Naszym głównym bohaterem jest David, pielęgniarz, który na co dzień zajmuje się nieuleczalnie chorymi pacjentami.

Jak sami widzicie już sama tematyka jest cholernie ciężka, ale kto jeśli nie Tim Roth (odtwórca głównej roli) miałby ją udźwignąć? Produkcja zbiera dobre recenzje, gdyż wyświetlano ją wcześniej w ramach różnych edycji filmowych jak np. American Film Festival we Wrocławiu. Dlatego wszystkich gorąco zachęcamy do sprawdzenia Chronic i zarezerwowania sobie półtora godziny w zbliżający się piątek!

Chronic chronic-05 MV5BMjcxNDg5OTMyNV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzg5OTM2NTE@._V1__SX1394_SY694_ MV5BMjM4ODMxMzQ2Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMTg5OTM2NTE@._V1__SX1394_SY694_ MV5BMTEyMzIxOTUyMzVeQTJeQWpwZ15BbWU4MDI4OTkzNjUx._V1__SX1394_SY694_

Teraz przejdziemy do drugiej części, czyli zwiastunów a trochę pereł pojawiło się w tym tygodniu:

1. Independence Day

2. Cafe Society

3. The Founder

4. Jason Bourne

5. The Infiltrator

via imdb
Reklama
air jordan