- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtLudo tworzy dwa nowe dzieła w Paryżu

Ludo tworzy dwa nowe dzieła w Paryżu

Od czasu do czasu robimy sobie przerwę od smarowania kolejnych wpisów na temat streetwearu czy sneakersów i zaglądamy w stronę streetartu. Dziś dla przykładu mamy dla Was dwa nowe działa z Paryża, za które odpowiadał Ludo.

Ludo to francuski artysta urodzony w Paryżu, a swoje wykształcenie zdobywał w Mediolanie. Łączy on świat roślin i zwierząt z naszym technologicznym wszechświatem i „dążeniem do modernizmu”.

Poniżej znajdziecie fotografie dwóch nowych prac, które zostały zatytułowane następująco: “Blow Up the Outside World” oraz “Manneken-Pissed”. Ta pierwsza pokazuje „mechanicznego” dmuchawca umieszczonego za drutem kolczastym, natomiast druga przedstawia figurkę chłopczyka (rzeźbę / fontannę z Belgii), który sika na świat. Oba działa powstały w charakterystycznym stylu Ludo, czyli czarno białe szkice dopieszczone neonową zielenią.

ludo paris Blow Up the Outside World Manneken-Pissed 1 ludo paris Blow Up the Outside World Manneken-Pissed 2 ludo paris Blow Up the Outside World Manneken-Pissed 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: