- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Helinox ponownie tworzy kempingową kolekcję z Maison Kitsune

Helinox, producent sprzętu kempingowego, a zarazem najważniejszy kolaborator streetwearowych marek w tym sektorze, ponownie wchodzi we współpracę z Maison Kitsune. Okazuje się, że zeszłoroczna przygoda była na tyle udana, ze obie strony zaprojektowały wspólnie zestaw na tegoroczne lato.

Maison Kitsuné, łączące w sposób płynny Paryż z Tokio, wraz z południowokoreańską marką zaprojektowali kolekcję bazującą na autorskim wzorze kamuflażu „Camo Fox”, do którego dołączono nowe logo „Camp”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Helinox Official (@helinox)

Rezultatem wymiany pomysłów i zderzenia koncepcji jest czteroelementowy zestaw. W sprzedaży pojawiło się krzesło, składany stolik, leżanka oraz przenośne biurko z twardym blatem.

Elementy kolekcji są wykonane z najlżejszego stopu aluminium firmy Helinox w kolorze czarnym oraz wytrzymałych tkanin. Dzięki prostym funkcjom montażowym każdy z nas pokocha ten sprzęt od pierwszego kontaktu.

Zaprezentowany poniżej sprzęt campingowy Helinox x Maison Kitsune jest już do kupienia na stronie internetowej producenta sprzętu oraz w sklepie online odzieżowej marki.

helinox x maison kitsune su22 1 helinox x maison kitsune su22 2 helinox x maison kitsune su22 3 helinox x maison kitsune su22 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: