- Reklama -NikeNike

Maison Margiela i Reebok wprowadzają na rynek Classic Leather Tabi Nylon

Maison Margiela i Reebok wprowadzają na rynek Classic Leather Tabi Nylon. Najnowsze buty stworzone w dialogu między dwiema markami pojawią się w dwóch kolorystykach.

Paryska marka założona w 1988 roku przez Martina Margielę od początków istnienia testuje granice mody. Od 2014 roku dyrektor kreatywny John Galliano tworzy zaskakująco innowacyjne i pełne artyzmu projekty przy zastosowaniu najwyższej jakości krawieckich technik i tajników rzemiosła.

Prezentowany model powstał na bazie inspiracji konceptem „Memory Of”, który jest wspomnieniem czegoś, co istniało w przeszłości.

Buty, które już za chwilę trafią na sklepowe półki, czerpią z modelu Classic Nylon stworzonego pierwotnie przez firmę Reebok w 1991 roku i proponują lżejszą interpretację modelu Classic Leather Tabi, który zadebiutował w 2020 roku w ramach kreatywnej współpracy ze wspomnianą marką.

W trakcie tego procesu oryginalny but do biegania został całkowicie przebudowany, aby dostosować go do konstrukcji z dzielonymi palcami. Klasyczne biegówki mają skórzaną cholewkę z nylonowymi wstawkami i zamszowymi detalami, język z podwójnym logo, tekstylną wyściółkę i podeszwę zewnętrzną z pianki EVA. Jednak najważniejszy pozostaje tu dzielony toebox, który albo się kocha, albo nienawidzi.

Opisywany model Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi Nylon dostępny będzie w kolorze czarnym i białym. Premiera w ich sklepie online została ustawiona na dzień 9 grudnia.

Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi Nylon Cloud White HP8847 1 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi Nylon Cloud White HP8847 2 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi Nylon Core Black HP8846 1 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi Nylon Core Black HP8846 2

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: