- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylSneakersPoznaj szczegóły premiery unikatowych Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi

Poznaj szczegóły premiery unikatowych Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi

Z połączenia doświadczeń zespołu utworzonego na linii Maison Margiela x Reebok powstał wyjątkowy projekt butów Reebok Classic Leather Tabi.

Projektanci w najnowszej kolaboracji zadbali o szczególny design tak by buty zapadły w naszej pamięci na lata. Ich zadaniem było odniesienie się do klasycznego modelu nadając mu całkowicie nowy wymiar. Udało się to uzyskać poprzez rozdzielony toebox. Jest to nawiązanie do projektu butów Maisona Margieli z 1988 roku o nazwie Tabi.

Designerzy pomalowali cholewkę ręcznie techniką bianchetto, dzięki czemu uzyskała unikatowy efekt przetarć i znoszenia. Cholewkę ze skóry nappa z klasycznym sznurowaniem i językiem z podwójnym logo osadzili na podeszwie zewnętrznej z pianki EVA. Buty uzupełnili o tekstylną wkładkę. Unikatowość tego wydania podkreślono przebarwionymi sznurówkami, językiem oraz wyściółką frotte. Każdy z tych elementów jest w ciemnej szarości.

Premiera w polskim sklepie internetowym Reebok ustawiona jest na dzień 30 stycznia. Cena za buty Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi ustawili na poziomie 1399 złotych. Do czasu premiery na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 1 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 2 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 3 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 4 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 5 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 6 Maison Margiela x Reebok Classic Leather Tabi H04859 7

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: