- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersMamy dokładne zdjęcia nadchodzących Supreme x Nike Air Max 96

Mamy dokładne zdjęcia nadchodzących Supreme x Nike Air Max 96

O nadchodzącej (kolejnej) kolaboracji Supreme x Nike mówi się już od kilku tygodni. Wychodzi, że do premiery pozostały już tylko dni, ponieważ w sieci pojawiły się pierwsze dokładne zdjęcia nadchodzącego przedsięwzięcia.

Jeśli śledzicie historię kolaboracji Nike x Supreme to zapewne wiecie, że ekipa z Nowego Jorku lubi wybierać nieoczywiste i często pomijane modele butów. Tak samo było przy tym projekcie. Jego bohaterem będzie model Air Max 96, którego nie widzieliśmy na sklepowych półkach od lat. Może to również zwiastować jego powrót w nadchodzących miesiącach, więc tym bardziej warto zwrócić na niego swoją uwagę.

Co do prezentowanego wydania to projektanci Supreme zdecydowali się postawić na nietuzinkowe rozwiązanie. Mamy na myśli fakt, że część bocznych paneli zastąpili silikonowymi przezroczystymi elementami. Całość, wraz z podeszwą, językiem i sznurowanie, zabarwili na kolor czarny, choć domyślamy się, że buty wyjdą jeszcze w kilku innych wariantach. Kropką nad i wydają się być napisy z nazwą marki umieszczone na języku oraz na czerwonej wkładce.

Oczywiście na tym etapie trudno powiedzieć kiedy Supreme x Nike Air Max 96 trafią do sprzedaży, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Oczywiście o wszystkim poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Supreme x Nike Air Max 96 Black 1 Supreme x Nike Air Max 96 Black 2 Supreme x Nike Air Max 96 Black 3 Supreme x Nike Air Max 96 Black 4 Supreme x Nike Air Max 96 Black 5

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: