- Reklama -NikeNike

Muzyka, piłka, styl: Kolekcja Stone Roses dla fanów Manchester United

adidas ujawnia specjalną edycję kolekcji Manchester United x Stone Roses, łącząc najbardziej udekorowany klub piłkarski Manchesteru z jednym z najbardziej szanowanych muzycznych ikon miasta.

Piosenka „This is The One”, będąca motywem muzycznym wyjścia na boisko na Old Trafford od początku lat 2000, stała się synonimem meczów w Teatrze Marzeń. Nowa kolekcja adidas czerpie swoje niepowtarzalne wzornictwo z niezapomnianej okładki albumu „The Stone Roses” z 1989 roku.

Manchester United x Stone Roses 1

Bohaterem kolekcji jest koszulka, który łączy śmiałe, nie do przeoczenia tło grafiki gitarzysty Johna Squire’a z ponadczasowym stylem Originals. Kilka detali na koszulce pochodzi bezpośrednio z okładki albumu, od czerwonych, białych i niebieskich pasów adidas na rękawie, po złote litery „The Stone Roses” wewnątrz kołnierza. Herb Manchester United został także dostosowany, aby zawierać słowa „This is the One” na dolnym segmencie i dwie plastry cytryny zamiast piłek po obu stronach. Całość uzupełnia charakterystyczny trójlistny trefoil adidas w kolorze czerwonym.

Strona lifestyle’owa kolekcji obejmuje również czarny dres i czarne szorty, oba zdobione czerwonymi, białymi i niebieskimi pasami, dostosowanym herbem i słynnymi cytrynami. Długorękawowy t-shirt, szalik i oczywiście czapka typu „bucket” kompleksują kolekcję, dając fanom wszystko, czego potrzebują, aby wyrazić swoją pasję do muzyki i piłki poza boiskiem.

Kolekcja ożywa na boisku dzięki pre-matchowej koszulce i dwustronnej kurtce. Koszulka przedstawia odcień szarości grafiki albumu, z logo performance adidas, herbem i oficjalnym sponsorem, wszystko w uderzającym złotym kolorze, dopasowanym do liternictwa na pierwszej okładce albumu.

Fani po raz pierwszy zobaczą kolekcję na boisku, gdy zostanie założona przez drużynę męską Manchester United przed meczem z Aston Villa na wyjeździe 10 lutego oraz przez drużynę kobiecą na wyjeździe do Southampton 11 lutego.

Kolekcja Manchester United x Stone Roses jest już dostępna od 8 lutego i można ją nabyć w sklepach Manchester United, wybranych sklepach detalicznych adidas oraz na stronie internetowej marki.

Manchester United x Stone Roses 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: