- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto buty jedyne w swoim rodzaju: Mark Gonzales x adidas Superstar „Shmoo”

Oto buty jedyne w swoim rodzaju: Mark Gonzales x adidas Superstar „Shmoo”

Mark Gonzales odmienia legendarny model adidas Superstar dodając swoje oryginalne logo Shmoo, a oto efekty jego pracy.

Jak zapewne wiecie w tym roku obchodzimy 50 lecie kultowego modelu Superstar, a jak lepiej celebrować urodziny jak nie poprzez zabawę z przyjaciółmi? Jednym z najważniejszych i długoletnich towarzyszy niemieckiej marki jest amerykański skater Mark Gonzales.

Całkiem niedawno powstała wspólną kolekcję z adidas Skateboarding, o której pisaliśmy kilka tygodni temu, a jest już dostępna w sprzedaży.

Mark Gonzales adidas Superstar Shmoo 5 Mark Gonzales adidas Superstar Shmoo 6

Oto prosty, podstawowy i jednocześnie legendarny model widziany oczami Gonza. Legenda skateboardingu po raz kolejny zostawia po sobie ślad w bardzo nietypowy sposób. Do białej skórzanej cholewki doszywa czerwoną i niebieską nicią swoje oryginalne logo Shmoo, małego pociesznego duszka wykonanego z beżowego zamszu. W podobnym odcieniu do wspomnianej postaci mamy również podeszwę i gumową muszlę osłaniającą palce.

To nie koniec ciekawostek! Interesującym zabiegiem są również perforowane trzy paski na boku, które zastępują skórzane pasy drobnymi dziurkami na wzór modelu Stan Smith. Mało? No to zerknijcie na język, który został delikatnie odchudzony, a czarno złotą metkę zastąpiono wytłoczonym logotypem. Zwieńczeniem tego projektu wydaje się być czarny akcent i zapiętka na tyle cholewki.

A teraz Waszych głowach rodzi się zapewne pytanie: kiedy i gdzie kupić prezentowane tu buty Mark Gonzales x adidas Superstar „Shmoo”? Nic prostszego jak wybrać się 25 kwietnia do internetowego sklepu adidasa pod tym linkiem i zgarnąć parę dla siebie. Ich cena to zaledwie 399 zł, nic tak nie cieszy jak kolaboracyjny projekt w przystępnej cenie.

 

Mark Gonzales x adidas Superstar Shmoo 1 Mark Gonzales x adidas Superstar Shmoo 2 Mark Gonzales x adidas Superstar Shmoo 3 Mark Gonzales x adidas Superstar Shmoo 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: