- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

mastermind Japan prezentuje serię zdjęć i video z najnowszą kolekcją

mastermind JAPAN, high-endowy brand z Kraju Kwitnącej Wiśni, przedstawia serię fotografii oraz krótkie video z nadchodzącą jesienno zimową kolekcją na końcówkę 2022 roku.

Marka, za startem której stoi Masaaki Homma, produkuje wszystko w Japonii i łączący wysoką jakość z charakterystycznym logo z czaszek i kości, co zreszta widać na tytułowym zdjęciu. Dziś poznacie bliżej najnowszą kolekcję zatytułowana 'nonesuch’.

W galerii dołączonej tuż pod tym tekstem przedstawiono szereg propozycji na pierwsze chłodne dni jesieni. Zobaczycie luźno skrojone bluzy z kapturem, flanelowe koszule oraz pełną gamę lekkich kurtek. Oczywiście poszczególne pozycje mają z przodu lub na placach ogromną czaszkę i skrzyżowane kości. Do wymienionych elementów kolekcji możemy dopasować spodnie, których część jest dopieszczona wspomnianym motywem kości.

Paleta barw, którą wykorzystano w kolekcji, została zdominowana przez kolor czarny, ale obok widzimy ciemną czerwień, biel i kolor niebieski na jeansowych propozycjach.

Zaprezentowane nowości z jesienno zimowej kolekcji mastermind JAPAN „Nonesuch” powinny być już dostępne w sklepach z japońską marką.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: