- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersMatthew M Williams pokazał nowe 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force...

Matthew M Williams pokazał nowe 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1

Matthew M Williams na swoim profilu na Instagram pokazał całkiem nowy projekt butów 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High, które zapewne niedługo pojawią się w sprzedaży.

Projektant na potrzeby swojej wizyty w Paryżu na tygodniu mody zabrał do bagażu cztery wersje kolorystyczne Uptownsów. Jeśli przyjrzymy się dokładniej butom to zobaczymy na nich minimalistyczne złote napisy z nazwą jego marki umieszczone na boku pięty. Jednak najważniejszym elementem tego projektu są charakterystycznego dla niego klamry i zapięcia zastosowane przy kołnierzu. Matthew pokazał aż cztery różne kolorystyki bazujące na bieli i czerni. Rzadko się zdarza, żeby jakaś firma czy osoba miała aż cztery różne wersje w kolaboracji z Nike, więc domyślamy się, że może to być przedsięwzięcie w ramach Nike by You, a to oznacza że sami zaprojektujemy i wybierzemy kolory w swojej wersji butów.

Na chwilę obecną buty będą do kupienia w sklepie tymczasowym ALYX w Paryżu w dniu 16 stycznia przy 12-14 Rue Lechevin.

O ewentualnej premierze butów 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High w internetowym sklepie Nike na razie cisza i niewiadomo czy do niej dojdzie, ale trzymamy kciuki.

1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High 0 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High 1 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High 2 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High 3 1017 ALYX 9SM x Nike Air Force 1 High 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: