- Reklama -NikeNike

Oto zestaw Maybe Tomorrow x Saucony “Better Together” inspirowany żółwiem i zającem z bajki Ezopa

Sneakersowa branża pokazuje, że inspirację do swoich projektów można znaleźć dosłownie wszędzie. Przykładem na to niech będzie poniższy projekt „Better Together”, za którym stoi duet Maybe Tomorrow x Saucony. Ich główną inspiracją była baśń o żółwiu i zającu Ezopa, która zna chyba każdy.

W skład prezentowanego zestawu wchodzą dwie sylwetki amerykańskiej marki, mianowicie 3D Grid Hurricane oraz Shadow 6000. Koncepcja zestawu ma odzwierciedlać sentyment, że biegacze są razem silniejsi, gdy pracują nad wspólnym celem.

Model Saucony 3D Grid Hurricane nawiązują do postaci Żółwia, więc mogą pochwalić się ciemnozieloną tekstylną cholewką, miękkimi zielonymi zamszowymi nakładkami i detalami z brązowej skóry, które reprezentują skorupę zwierzęcia. Natomiast Saucony Shadow 6000 inspirowane Zającem mają szaro-białą kolorystykę wzbogaconą o włochate zamszowe nakładki i teksturowane sznurowadła, które naśladują futro postaci.

Obie pary mają niestandardowe grafiki na wkładkach, które pasują do specjalnie zaprojektowanych pudeł.

Na temat współpracy Mark Nguyen, współzałożyciel Maybe Tomorrow, powiedział:

„Chciałem stworzyć świat, w którym bieganie ze sobą jest lepsze niż rywalizacja między sobą. Wzięliśmy klasyczną historię i przepisaliśmy ją tak, aby dwie postacie zdały sobie sprawę, że są „lepsi razem”, z czym utożsamialiśmy się z moim partnerem Ryanem. Odkryliśmy, że ta historia była najbardziej metaforycznym sposobem przedstawienia nie tylko Saucony jako marki biegowej, ale także sposobu, w jaki my, jako Maybe Tomorrow, spotkaliśmy się razem”.

Przedstawiany poniżej zestaw Maybe Tomorrow x Saucony „Better Together” będzie dostępny do kupienia za pośrednictwem ComplexCon w Long Beach, który odbędzie się 19 listopada. Następnie buty będzie można kupić poprzez stronę internetową Maybe Tomorrow 25 listopada. Globalna premiera odbędzie się 1 grudnia. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Maybe Tomorrow x Saucony Better Together 0

Maybe Tomorrow x Saucony Better Together 1 Maybe Tomorrow x Saucony Better Together 2 Maybe Tomorrow x Saucony Better Together 3 Maybe Tomorrow x Saucony Better Together 4 Maybe Tomorrow x Saucony Better Together 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: