- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignHarley Quinn (dziewczyna Jokera) jako figurka [email protected] od Medicom Toy

Harley Quinn (dziewczyna Jokera) jako figurka [email protected] od Medicom Toy

W ramach Batman Animated Series japoński producent winylowych zabawek Medicom Toy przedstawia nowe figurki [email protected], które tym razem przedstawiają postać Harley Quinn, czyli pomocnicę i dziewczynę Jokera.

Nowa zabawka została „ubrana” w strój arlekina, który jest niemalże identyczny w jakim występowała wspomniana wyżej postać. Figurkę zabarwiono w kolorze czerwonym i czarnym, które występują na przeciw siebie w różnych partiach zabawki. Biała twarz, akcenty przy dłoniach, uszach i pod szyją dopełniają myśl designerów.

W ofercie pojawią się dwa wydania nowych zabawek Medicom Toy [email protected] „Harley Quinn”. Jedno będzie zestawem z zabawkami 100% i 400%, czyli odpowiednio o wysokości 7 i 28 centymetrów. Natomiast druga opcja bazuje na ogromnej zabawce 1000% o wysokości 70 centymetrów. Nowości szukajcie w sklepie CJ Mart.

 

medicom toy bearbrick harley quinn 0 medicom toy bearbrick harley quinn 1 medicom toy bearbrick harley quinn 2 medicom toy bearbrick harley quinn 3 medicom toy bearbrick harley quinn 4 medicom toy bearbrick harley quinn 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: