- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

KITH w ramach Monday Program wypuszcza figurki [email protected]

Ronnie Fieg i jego KITH w ramach Monady Program serwują nam w tym tygodniu coś innego niż buty lub odzież. Bohaterem ich najnowszego przedsięwzięcia są limitowane figurki Medicom Toy [email protected].

Projektanci nowojorskiej marki zdecydowali się na dość zaskakujące rozwiązania. Po pierwsze – postawili na typowe jesienne barwy rodem z Central Parku. Prezentowane poniżej zabawki będą zabarwione przy wykorzystaniu odcieni żółci, brązu, kremu, jak również zieleni i koloru niebieskiego. Będzie się to zapewne pokrywać z ich jesienną kolekcją odzieży.

Druga kwestia, winylowa konstrukcja, z którą mamy zazwyczaj styczność, została poddana procesowi flokowania. Na figurki naniesiono ozdobną warstwę ze strzyży tekstylnej. Przy czym na głowie umieszczono ich box logo. Każdy z elementów zabawki ma inny kolor.

Figurki Medicom Toy [email protected] x KITH pojawiły się w ich sklepie online w dwóch opcjach i dwóch kolorystykach każda. Pierwsza opcja to zabawka o wysokości 1000%, czyli 70 centymetrów, natomiast druga to zestaw 100% i 400%, odpowiednio 7 i 28 centymetrów wysokości.

Medicom Toy BEARBRICK x KITH Monday Program 0

Medicom Toy BEARBRICK x KITH Monday Program 1 Medicom Toy BEARBRICK x KITH Monday Program 2 Medicom Toy BEARBRICK x KITH Monday Program 3 Medicom Toy BEARBRICK x KITH Monday Program 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: