- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignNowe figurki Medicom Toy BE@RBRICK „Keith Haring #5”

Nowe figurki Medicom Toy BE@RBRICK „Keith Haring #5”

Na zdjęciach poniżej możecie się zapoznać z nowymi figurkami BE@RBRICK „Keith Haring #5”, które przygotowała japońska marka Medicom Toy.

Nie dalej jak wczoraj mogliście podziwiać zabawki zaprojektowane na bazie dzieł, za które odpowiadał „Jean-Michel Basquiat”. Z kolei dziś mamy dla Was projekty bazujące na rysunkach słynnego Keitha Haringa, amerykańskiego artysty współczesnego tworzącego w nurtach pop-art i street art.

Medicom Toy serwuje nam zabawki zabarwione na kolor żółty, na powierzchni których umieszcza różnokolorowe grafiki i rysunki, z których znany był Haring. Pokrywają one zabawki w całości, i to zarówno na tyle, jak i na przodzie. Projekt dopieszcza czarno biały odręczny podpis Keitha.

Zabawki Medicom Toy BE@RBRICK „Keith Haring #5” pojawią się w dwóch wariantach. Pierwszy będzie zestawem, który obejmuje figurki o wysokości 100% i 400%, czyli odpowiednio 7 i 28 centymetrów. Z kolei wersja druga to opcja 1000%, czyli 70 centymetrów wysokości.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem to udajcie się do ich sklepu online.

Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 5 1 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 5 2 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 5 3 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 5 4 Medicom Toy BEARBRICK Keith Haring 5 5

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: