- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylSneakersMelody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite "M.E. Holiday Pump"

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite „M.E. Holiday Pump”

Melody Ehsani współpracuje z marką Reebok Classic od blisko dwóch lat. Uczestniczyła już w wielu projektach, ale żaden tak nie namieszał jak tegoroczne wydanie Reebok Pump Omni Lite “Love Me or Leave Me Alone”. Jest ona pierwszą kobietą, która zaprojektowała i wydała swoje Pumpy. Pojawiły się one na rynku na Walentynki i zniknęły na szybkości rozwalając stronę internetową na 48 godzin.

Niestety reedycji nie będzie, ale nic straconego, bo specjalnie na okres przedświąteczny i rzecz jasna z okazji 25 rocznicy Pumpów pojawia się w sklepach wersja M.E. Holiday Pump.

Ponownie mamy styczność z cholewką imitującą skórę pytona, którą zabarwiono na biało i czarno, ale dodano jeszcze pewien myczek. Dorzucono jeszcze małe kolorowe kropki przypominające konfetti. Mamy je w różu, czerwieni, kolorze niebieskim, żółtym oraz turkusowym. Nie można nie wspomnieć o takich elementach jak szary lacelock w postaci napisu Love czy kłódka, w tym samym kolorze jest również podeszwa. W komplecie znajdziemy kilka sznurówek w różnych kolorach.

To limitowane wydanie butów Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite „M.E. Holiday Pump” pojawiło się właśnie w polskim sklepie Worldbox.

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite-ME Holiday Pump-6

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite-ME Holiday Pump-5

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite-ME Holiday Pump-4

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite-ME Holiday Pump-3

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite-ME Holiday Pump-2

Melody Ehsani x Reebok Pump Omni Lite-ME Holiday Pump-1

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: