- Reklama -NikeNike

Merrell 1TRL wypuszcza zmodernizowane Hydro Moc AT

Po tym jak nadeszła pandemia, jednym z ciekawszych sposobów na odreagowanie oraz spędzenie czasu poza skupiskami ludzi były piesze wycieczki poza miasto, do lasu lub w góry. Dzięki temu sporą popularność zyskały outdoorowe marki, zarówno odzieżowe, jak i obuwnicze. Pośród nich była również ekipa Merrell 1TRL. Wspomniany o nich, ponieważ już niedługo wyślą na sklepowe półki swoje zmodernizowane Hydro Moc AT.

Bohater tego wpisu, oznaczony literami AT (All-Terrain), to ewolucja charakterystycznej dla marki sylwetki Hydro Moc, która łączy w sobie wodoodporne materiały nadające się do noszenia w terenie.

Konstrukcja butów opiera się na piance EVA, która została wsparta przez podeszwę BLOOM® Performance, która jest wykonana w 10% z biomasy alg. Dopełnieniem projektu jest zapięcie, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi łatwe zakładanie i zdejmowanie butów.

Do wyboru mamy kilka możliwości. Wydanie pierwsze – Hydro Moc AT Ripstop 1TRL – zawiera wyściółkę Ripstop, która została zaprojektowana z cholewką wykonaną w 80% z nylonu pochodzącego z recyklingu. Druga opcja – Hydro Moc AT Neo GTX 1TRL – zostały zaprojektowane tak, aby stopa była sucha dzięki neoprenowemu butowi z wodoodporną membraną GORE-TEX. Z kolei trzeci wariant – Hydro Moc AT Puff Mid 1TRL – jest wyposażony w syntetyczną cholewkę Primaloft Gold Eco Series, zaprojektowaną do walki z najzimniejszymi możliwymi warunkami atmosferycznymi.

Nowej kolekcji butów Merrell 1TRL Hydro Moc AT możecie się zapoznać poprzez poniższą galerię zdjęć. Nowości możecie szukać w oficjalnym sklepie marki już za kilka tygodni.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: