- Reklama -NikeNike

Oto nowa męska biżuteria od MAPLE

Po kilku miesiącach przerwy powracamy do kanadyjskiej firmy MAPLE, która niedawno zaprezentowała męską biżuterię ze swojej nadchodzącej, jesienno zimowej kolekcji.

Założona przez projektanta Austina McMahona w 2014 roku marka z Vancouver tworzy wszystkie swoje produkty z przetworzonego srebra i każdego sezonu opiera się na konkretnym temacie. W najnowszym sezonie są nocne eskapady.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kolekcji, które prezentowaliśmy, w najnowszej znajduje się wiele wyrazistych elementów. Można tu wymienić chociażby sygnet 3AM, który jest wykonany z litego srebra próby 925 i zawiera sześć topazów o szlifie markizy. Kolejną wyróżniającą się propozycją jest ciężki, solidny łańcuszek ze srebra próby 925, z ręcznie wykonanymi ciasnymi ogniwami.

„Pièce de résistance of this collection”, według kanadyjskiej marki, to łańcuch MAPLE Orbit z okrągłymi ogniwami w kształcie słońca, który jest wykonany ze srebra próby 925.

Męska biżuteria MAPLE, która została zaprezentowana na dołączonych zdjęciach, jest do kupienia poprzez ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: