- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersMetallica i Vans wspólnie projektują kolekcję butów!

Metallica i Vans wspólnie projektują kolekcję butów!

Współpraca na linii Metallica x Vans wraca na właściwe tory i obie strony ponownie łączą siły. Efektem ich wspólnych działań jest czteroczęściowa kolekcję, która porusza się wokół dwóch kultowych modeli butów, mianowicie Vans Sk8 Hi oraz Vans Slip On.

Poprzedni projekt Kill ’em All z 2013 roku był dość hałaśliwy, więc tym razem zdecydowano się na coś bardziej stonowanego i prostego. Postawiono tylko i wyłącznie na dwa przeciwstawne sobie i kontrastujące kolory. Chodzi tu o biel i czerń, przy czym ten drugi odgrywa dominującą rolę. W obu przypadkach cholewki butów zabarwiono na kolor czarny i jedynie podeszwy oraz napis z nazwą zespołu mamy w bieli. Ciekawym zabiegiem jest tu wycięta laserowo na podeszwie nazwa legendarnego zespołu.

Oprócz samych butów będziemy mogli kupić również koszulkę oraz czapkę z daszkiem utrzymane w podobnym klimacie.

Premiera widocznych tu butów Metallica x Vans przewidziana jest na 16 lutego. Będzie je można kupić w sklepie Vans oraz na stronie Metallica.com.

Buty Metallica x Vans-1 Buty Metallica x Vans-2 Buty Metallica x Vans-3 Buty Metallica x Vans-4 Buty Metallica x Vans-5 Buty Metallica x Vans-6 Buty Metallica x Vans-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: