- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Metropolitan x adidas Superstar 80 „Snakeskin”

Przed Wami jedna z tych kolaboracji, która zainteresuje malutką grupę osób. Mowa o przedsięwzięciu, za którym stoi duet Metropolitan x adidas Skateboarding. Ich współpraca przyniosła nam nowy projekt butów adidas Superstar 80, która została nazwana „Snakeskin„.

Metropolitan to nowojorski brand poruszający się mocno wokół skateboardingu, a stoi za nim nie kto inny jak sam Keith Hufnagel, ten sam który założył markę HUF. Wziął on na warsztat model Superstar 80 i zaserwował nam coś specjalnego i rzucającego się w oczy. Pierwsze co widzimy to biała skórzana cholewka przełamana brązową gumą na podeszwie i charakterystycznym dla tego modelu toeboxie. Ciekawym smaczkiem są detale wykonane z materiału imitującego skórę węża. Mowa o bocznych trzech paskach oraz zapiętce, ale zwróćcie uwagę na fakt, że od strony wewnętrznej mamy je w kolorze beżowym, a od zewnętrznej zielone. Wspomniane wężowe wstawki i skórzana wyściółka, sprawiają, że buty mają bardziej luksusowy charakter niż zwykłe wydania. Kropką nad i są złote napisy na boku oraz na odchudzonym języku.

Premiera butów Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 odbędzie się już 7 grudnia. Niestety będą dostępne tylko w najlepszych skateshopach na całym świecie.

Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 1 Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 2 Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 3 Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 4 Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 5 Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 6 Metropolitan x adidas Skateboarding Superstar 80 7

 

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: