- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersMichael Lau x Nike SB Blazer Low “Salvator Michael”

Michael Lau x Nike SB Blazer Low “Salvator Michael”

Już za kilka dni odbędzie się premiera niecodziennego projektu na linii Michael Lau x Nike SB, który przynosi nam nową wersję butów Blazer Low zatytułowaną “Salvator Michael”.

Michael Lau to artysta stacjonujący w Hong Kong, a określa się go mianem ojca chrzestnego vinylowych zabawek i znany jest również ze swojego charakterystycznego stylu ilustracji. Teraz przelewa swój talent na kolejny rozdział w swojej długoletniej współpracy z Nike.

Efektem wielotygodniowych prac jest nowa wersja koszykarskiego klasyka sprzed lat, który swoją drugą młodość przeżywa na skateboardowych deskach. Nowa kolorystyka „Salvator Michael” jest zainspirowana postacią markizy z obecnej wystawy COLLECT THEM ALL!, która odbywa się w Szanghaju.

Michael Lau x Nike SB Blazer Low Salvator Michael 2 Michael Lau x Nike SB Blazer Low Salvator Michael 1

Przechodząc do konkretów – buty mają odwzorować obraz markizy. Zerknijcie chociażby na białą podeszwę, gdzie widać brązowe akcenty, które odwzorowują zszywki mocujące płótno do ramy obrazu. Sama cholewka wygląda jakby powstała z pociętego przed chwilą obrazu, nawet na piecie widać podpis artysty. Z kolei na języku pojawia się długa pętelka, której zazwyczaj nie widujemy w tym modelu. Zapiętki w kolorze białym w jednym bucie mają napis Nike, a w drugim metkę z galerii, którą umieszcza się na tyle obrazu.

Unikalna stylizacja nie kończy się jednak na samych butach: buty są zapakowane w duże drewniane pudełko pod wspólnym obrandowaniem, zabezpieczone dwoma gumowymi paskami i opatrzone metką z galerii.

Premiera butów Michael Lau x Nike SB Blazer Low “Salvator Michael” przewidziana jest na 18 sierpnia. Nie mamy pewności czy pojawią się online, ale sprawdzajcie na wszelki wypadek internetowy sklep Nike Sneakrs.

Michael Lau x Nike SB Blazer Low Salvator Michael 6 Michael Lau x Nike SB Blazer Low Salvator Michael 5 Michael Lau x Nike SB Blazer Low Salvator Michael 3 Michael Lau x Nike SB Blazer Low Salvator Michael 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: