- Reklama -NIkeNIke

Microsoft przedstawia Surface Book 3, Surface Go 2 i nowe słuchawki Surface

Amerykański gigant Microsoft właśnie poszerza swoje portfolio Surface o świeże i unowocześnione urządzenia jak Surface Book 3, Surface Go 2 i nowe słuchawki Surface.

Na czele tej serii stoi zupełnie nowy Surface Book 3, uważany przez giganta technologicznego za najpotężniejszego laptopa, jaki wyprodukował. Teraz został zaktualizowany o procesory Intel Core 10. generacji i procesory graficzne Nvidia Geforce GTX lub Quadro RTX.

Do tego można zamontować do 32 GB pamięci RAM i najszybszy dysk SSD wbudowany w notebooku. Microsoft twierdzi, że ta trzecia iteracja Surface Book zapewni o 50 procent więcej wydajność niż w przypadku poprzednika i żywotność baterii do 17,5 godziny. Ponownie otrzymujemy do wyboru wersje z 13- i 15-calowym ekranem.

Ceny Microsoft Surface Book 3 będą zaczynały się od 7999 zł.

Następny w kolejce jest Surface Go 2, który zachował tą samą ultracienką i lekką konstrukcję z debiutanckiego modelu. Tyle, że teraz dostępny będzie w większym 10,5-calowym wyświetlaczu PixelSense. Mówi się, że dzięki procesorowi Intel Core M 8. generacji urządzenie działa o 64 procent szybciej niż wcześniej.

Urządzenie jest również wyposażone w przedni aparat 5 MP oraz nową aplikację Camera do kamery tylnej, która może skanować dokumenty lub tablice w celu szybkiego robienia notatek. Mało tego, znajdziemy tu również Studio Mics, czyli autorskie rozwiązanie Microsoftu z dwoma mikrofonami. Wprowadzenie takiego rozwiązania ma na celu zwiększyć czystość głosu i zmniejszyć hałas w tle podczas spotkań zespołu lub czatów wideo.

Surface Go można również spersonalizować wedle własnego uznania za pomocą etui i akcesoriów w różnych kolorach, takich jak Platynowy, Czarny, Czerwony Mak i Lodowy Błękit. Cena Microsoft Surface Go 2 zaczyna się od 1999 zł, a urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od 12 maja.

Domknięciem oferty wydają się dwa rodzaje słuchawek Microsoft Surface 2. Pierwsze z nich to słuchafki Surface 2, które zostały ulepszone z 13 poziomami kontroli hałasu otoczenia, regulowanymi za pomocą wygodnych pokręteł nausznych. Żywotność baterii sięga teraz do 20 godzin, a przeprojektowane obrotowe nauszniki zapewniają większy komfort. Słuchawki Surface Headphones 2 w cenie 1199 zł będą do kupienia od 6 czerwca.

Z kolei drugie to debiutanckie Surface Earbuds, czyli bezpośrednia konkurencja dla Apple AirPods i Google Pixel Buds. Podobnie jak pozostałe dwa, wersja Microsoftu zapewnia również sterowanie dotykowe i zawiera etui do ładowania bezprzewodowego. Dodatkowym smaczkiem jest integracją z Microsoft 365, która pozwala na dyktowanie do Worda, Outlooka lub PowerPointa! Cena Surface Earbuds wynosi 999,99 zł i słuchawki będą dostępne w sprzedaży od 12 maja.

microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 1 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 2 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 3 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 4 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 5 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 6 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 7 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 8 microsoft surface book 3 surface go 2 surface headphones earbuds 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: