- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearMilitarny klimat najnowszej kolaboracji Uniqlo x Engineered Garments

Militarny klimat najnowszej kolaboracji Uniqlo x Engineered Garments

W tym wpisie zapoznasz się z mini kolekcją powstałą na linii Uniqlo x Engineered Garments. Na poniżej załadowanych zdjęciach poznacie bliżej poszczególne pozycje tworzące to przedsięwzięcie.

To już ich druga wspólna kolekcja, która tym razem utrzymana jest w militarnych barwach. Daiki Suzuki, który założył menswearową markę Engineered Garments już w 1999 roku, zdecydował się postawić na cztery pozycje: dwie polarowe bluzy (jedna na zamek, druga crewneck z guzikami przy kołnierzu), kurtkę z szerokim kołnierzem oraz na płaszcz bez kołnierza. Każda z wymienionych pozycji będzie dostępna w kilku kolorach, w tym w kolorze czarnym, kremowym, khaki oraz brązowym. Wspomniane polarowe bluzy mają najbardziej wyrazisty militarny charakter, a to poprzez nylonowe kieszenie i nakładki znajdujące się na ramionach.

Opisywana kolekcja Uniqlo x Engineered Garments wpadnie do sprzedaży dopiero 11 października, ale daje nam to czas by uzbierać fundusze. Premiera odbędzie się w sklepie Uniqlo.

Uniqlo x Engineered Garments 1 Uniqlo x Engineered Garments 2 Uniqlo x Engineered Garments 3 Uniqlo x Engineered Garments 4 Uniqlo x Engineered Garments 5 Uniqlo x Engineered Garments 6 Uniqlo x Engineered Garments 7 Uniqlo x Engineered Garments 8 Uniqlo x Engineered Garments 9 Uniqlo x Engineered Garments 10 Uniqlo x Engineered Garments 11 Uniqlo x Engineered Garments 12 Uniqlo x Engineered Garments 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: