- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignMishka x Medicom Toy BE@RBRICK "Keep Watch"

Mishka x Medicom Toy BE@RBRICK „Keep Watch”

Po krótkiej przerwie powracamy do zabawek BE@RBRICK. W tym wpisie zapoznacie się z nową figurką „Keep Watch”, która została zaprojektowana przez duet Mishka x Medicom Toy.

Delikatnie zapomniana nowojorska streetwearowa marka Mishka wybrała się do Japonii by wspólnie z tamtejszym brandem Medicom Toy zaprojektować kultową zabawkę Be@rbrick. Był to pierwszy wspólny projekt od niemalże 5 lat. Figurka pojawi się w wariancie 100% oraz 400%, a to oznacza że dostaniem zabawki w wysokości odpowiednio 7 oraz 28 centymetrów. Obie będą zabarwione na czarno i pokryte przekrwionymi gałkami ocznymi, które są charakterystycznym motywem marki z Wielkiego Jabłka. Ciekawostką jest tu fakt, że całość będzie utrzymana w czarno białej stylistyce.

Premiera zabawek Mishka x Medicom Toy BE@RBRICK „Keep Watch” odbędzie się 17 stycznia bieżącego roku, a będzie je można zgarnąć ze sklepu CJ Mart.

Mishka x Medicom Toy BEARBRICK Keep Watch 1 Mishka x Medicom Toy BEARBRICK Keep Watch 2 Mishka x Medicom Toy BEARBRICK Keep Watch 3 Mishka x Medicom Toy BEARBRICK Keep Watch 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: