- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersmita sneakers x adidas Consortium "Cages & Coordinates" Pack

mita sneakers x adidas Consortium „Cages & Coordinates” Pack

Przed Wami na ekranach efekty kolaboracji mita Seankers x adidas Consortium. Są nimi dwa modele butów tworzące zestaw „Cages & Coordinates” Pack, który inspirowany jest japońskim Tokio.

Każdy z butów w zestawie wzorowany jest na jednym ze słów z nazwy zestawu. Cages to odwołanie do siatki, którą widzimy w sklepie mita. Ten motyw siadł na buty adidas NMD TS1, które zabarwione na czarno zostały pokryte wzorem przypominającym siatkę. Towarzyszy temu biała podeszwa Boost oraz zielone i niebieskie akcenty. Z kolei drugi model, czyli adidas Stan Smith jest również czarny, ale wzornikiem były koordynaty siedziby adidasa w Niemczech i sklepu mita w Japonii. Białe napisy w różnych partiach cholewki oraz biała podeszwa wieńczą ten projekt.

Mamy dobrą wiadomość, ponieważ opisywane buty mita sneakers x adidas Consortium „Cages & Coordinates” Pack pojawią się w europejskim sklepie END już 14 lipca.

mita sneakers x adidas Consortium Cages and Coordinates Pack-1 mita sneakers x adidas Consortium Cages and Coordinates Pack-2

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: