- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersmita sneakers x ASICS GT-II „Squirrel” | Video

mita sneakers x ASICS GT-II „Squirrel” | Video

Japoński sklep mita sneakers ponownie łączy siły z marką ASICS Tiger. Dzięki tej kolaboracji, powstała zdecydowanie charakterystyczna kolorystyka modelu GT-II, oznaczona jako Squirrel. Dlatego też, jeśli chodzi o wygląd tych butów to już sam tytuł sporo nam zdradza, bowiem nawiązują one do mega zwinnego zwierzęcia, które zazwyczaj śmiga po drzewach – oczywiście mowa o wiewiórce!

Z tego powodu cholewka pokryta jest nietypowym wydaniem zamszu. Zabarwiono go na dwa odcienie brązu. Jasny umieszczono na przodzie i brandingu a ciemny widnieje na bocznych panelach i w okolicach wiązania. Warto również dodać, że tylko część brandingu pokryta jest brązem, gdyż wewnętrzna strona wyścielona jest błękitem.

Do całości dorzucono jeszcze video-zajawkę a datę premiery wyznaczono na 15 października. Wówczas wpadajcie na oficjalną stronę internetową mita sneakers.

[youtube sviS8tqG0qY 750 650]

mita-sneakers-asics-gt-ii-squirrel-2 mita-sneakers-asics-gt-ii-squirrel-3 mita-sneakers-asics-gt-ii-squirrel-4 mita-sneakers-asics-gt-ii-squirrel-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: